Plakat do kolorowania z Fridą Kahlo, który stworzyłam dla marki HVVILE to zupełnie nowa odsłona plakatu Slavic Frida. Taka forma kolorowanki dla dorosłych ma na celu dostarczenie długich godzin zabawy, a po pokolorowaniu go w całości - niepowtarzalnej dekoracji ściennej. Myślę, że udało mi się spełnić wszystkie założenia projektu, który dostępny jest na Pakamerze.
Baner Ennis Tattoo Convention i fotościanka, które zaprojektowałam na Limerick Tattoo Convention 2023.
Kilka postów na media społecznościowe, które stworzyłam na warsztaty Aquaent - wydarzenie zorganizowane przez EIT Food.
Ten prosty projekt stworzony dla Redneck Sound trafił już wcześniej na ich bluzy i koszulki firmowe. Czapki z daszkiem to najnowszy dodatek do tej kolekcji.
W 2021 roku dostałam zamówienie na projekt zestawu etykiet dla linii świec sojowych Lapland Vibes. Zdecydowałam się oprzeć go o koncepcję powtarzalnych wzorów inspirowanych nazwami świec. Pamiętam, że przekopałam się przez wiele gatunków mchu, zanim znalazłam gatunek, który nadałby się na taki wzór 😉
Po skończeniu logo dla Świata Kiszonek, zostałam poproszona o przygotowanie zestawu etykiet na ich produkty. Zdecydowałam się na ręcznie rysowane warzywa, aby bezbłędnie wpisywały się w bardzo tradycyjną koncepcję tej marki.
Oto projekt etykiet świec, który dostałam tuż po skończeniu logo i kilku materiałów promocyjnych dla marki Blooure. Był to mój pierwszy projekt wykorzystujący złocenia, więc nauczyłam się przy nim wiele na temat przygotowywania takich plików do druku. Klientki były zachwycone efektem, który udało nam się osiągnąć.
Back to Top