Kilka kolaży stworzonych w ramach prywatnych projektów oraz dla jednej z moich klientek.
Dwa wzory tkanin, zaprojektowane na stylowe i wygodne legginsy marki Masenso.
Pewnego spokojnego styczniowego wieczora 2017 roku wrzuciłam na Instagram swój pierwszy komiks narysowany na żółtej karteczce samoprzylepnej. To nie był ładny, dopracowany wizualnie komiks, ale był zabawny. A przynajmniej kolejne były zabawne. I tak przez rok regularnie rysowałam te moje komiksy. Później, już z mniejszą częstotliwością, wracałam do nich kilkakrotnie aż do 2022 roku. Chyba nic nie jest w stanie tak dobrze oddać rozwoju mojego stylu ilustracji, jak te komiksy. A przy tym niektóre z nich są naprawdę prześmieszne. Można też powiedzieć, że to historia moich wzlotów i upadków, zarówno artystycznych, jak i życiowych. Całą serię możesz obejrzeć na koncie Exciety. A gdy przewiniesz na sam dół, znajdziesz tam ten pierwszy, oryginalny rysunek na żółtym Post-icie.
“Rozmowy adminów okiem marketingu” powstawały regularnie od 2018 roku na podstawie prawdziwych i zmyślonych (acz prawdopodobnych) wydarzeń w biurze Adminotaura. Całą serię, doskonale ilustrującą dynamikę zespołu, można obejrzeć na profilu facebookowym Adminotaura.
Dwie dekoracje wykonane przeze mnie markerami kredowymi na tablicy w pokoju wypoczynkowym Adminotaura w 2019 roku.
Tu znajdziesz przegląd moich prywatnych projektów, w tym ilustracje na kubkach ceramicznych, szydełkowanie, kilka akwareli i rysunek na plastrze drewna.
Wykonane w latach 2017-2020.
Back to Top