Jak mogę złożyć zamówienie?
➡️ Najprostszą formą zamówienia u mnie ilustracji napisanie do mnie wiadomości e-mail na
Odpowiedź ode mnie dostaniesz w ciągu 24 godzin od wysłania. Jeśli nie skontaktuję się z Tobą w tym czasie może to oznaczać, że Twoja wiadomość z jakiegoś powodu do mnie nie dotarła. W tym wypadku proszę o kontakt przez moje konto na Instagramie lub profil Facebookowy.
Co muszę przygotować?
To, co będzie mi potrzebne do narysowania Twojego zamówienia zależy w dużej mierze od tego, co zamawiasz. Ale na pewno będę potrzebowała dobrej jakości możliwie równomiernie doświetlonego zdjęcia osoby lub zwierzaka, którą/którego będę rysować. A jeśli masz więcej takich zdjęć, to już w ogóle fantastycznie! 😁
Jaką postać mogę wybrać do Portretu Popkulturowego?
Możesz dowolnie wybierać spośród wszystkich postaci, które można zaliczyć do popkultury. Nawet jeśli nie znam tego bohatera lub tej bohaterki, wystarczy, że wraz ze zdjęciami portretowanej osoby wyślesz mi również jego/jej podobiznę. Zrób to zwłaszcza, jeśli postać jest generalnie mało znana.
Jak wygląda proces tworzenia i jak długo trwa?
Czas wykonania zależy głównie od rodzaju zamówienia. Ogólnie rzecz biorąc, w ciągu tygodnia od jego złożenia, opłacenia i przesłania mi zdjęć referencyjnych, otrzymasz szkic do akceptacji. Pamiętaj, aby jak najszczegółowiej opisać wszystko, co powinno zostać zmienione, abym mogła to poprawić przed rozpoczęciem ostatecznej pracy. Masz do wykorzystania jeszcze jedną poprawkę przed ostatecznym oddaniem Ci projektu (lub wysłaniem go do druku), ale nie może to być nic istotnego dla całości kompozycji ani trudnego do zmiany na tym etapie. Gdy ilustracja będzie gotowa, otrzymasz ją jako plik PDF gotowy do druku, a jeśli zamówienie obejmowało wydruk, równocześnie wyślę go do drukarni. Numer do śledzenia przesyłki dostaniesz, gdy tylko zamówienie zostanie wysłane. A jeśli obserwujesz mnie na Instagramie, w ciągu tygodnia otrzymasz także bezpłatną tapetę na telefon.
Jakie są opcje płatności?
Po złożeniu zamówienia dostaniesz ode mnie link do płatności na platformie Stripe, który pozwoli Ci na zapłacenie przy pomocy karty, ApplePay lub GooglePay. Możesz również zapłacić mi przelewem bankowym, jeśli wolisz. Gdyby pojawił się jakikolwiek problem z płatnością, napisz do mnie, a ja zobaczę, jak będę mogła Ci pomóc.
Dlaczego ceny są podane w euro? Czy mogę zapłacić w innej walucie?
Przyjmuję płatności w euro, dolarach amerykańskich i złotówkach. Z powodu wahań kursów walut, zdecydowałam się na ustalenie cen w Euro, ale platforma Stripe przeliczy płatność na walutę, w której chcesz zapłacić po aktualnym kursie wymiany.
Jaki jest koszt wysyłki?
Koszt wysyłki kalkulowany jest na podstawie kraju dostawy. Dla krajów UE wynosi €4,50. Jeśli chcesz przed złożeniem zamówienia poznać koszt wysyłki do konkretnego kraju, napisz do mnie.
Czy mogę zwrócić zamówioną wydrukowaną ilustrację, jeśli mi się nie spodoba?
Zwroty nie są możliwe. Rysuję ilustrację specjalnie dla Ciebie, więc nie mogę jej potem sprzedać nikomu innemu. Dlatego tak ważne jest dla mnie uzyskanie solidnej opinii na temat wstępnego szkicu. W ten sposób mogę poprawić wszystko, co wymaga poprawek, już na etapie szkicu. Jedyna sytuacja, w której możesz zwrócić zamówiony u mnie wydruk, to gdy dotrze do Ciebie wadliwy lub uszkodzony. Więcej informacji na temat zwrotów i anulowania zamówień znajdziesz w mojej Polityce Zwrotów.
Jak szybko wysyłasz zamówienia?
Tak szybko, jak "Kessel run" Hana Solo (poniżej 12 parseków). W chwili potwierdzenia, że ilustracja jest dokładnie taka, jak w Twoim wyobrażeniu (albo i lepsza!), wysyłam ją do drukarni. Drukowanie trwa od 1 do 3 dni roboczych, a następnie Twoje zamówienie jest wysyłane.
Jak długo trwa dostawa?
2-10 dni roboczych w większości krajów europejskich i 5-14 dni roboczych na adresy pozaeuropejskie. Jeśli planujesz zamówienie jako prezent na szczególną okazję, sugeruję założyć dodatkowy tydzień na wysyłkę. Szczególnie, jeśli składasz zamówienie w okolicach świąt lub w innych okresach wzmożonego ruchu pocztowego. Tak dla bezpieczeństwa.
Potrzebuję tego na jutro! Pomożesz?
Nie używam magii w pracy, ale jeśli potrzebujesz zamówionej ilustracji szybciej (choć nie na jutro), napisz do mnie maila - jeśli będę w stanie skończyć Twój projekt szybciej, to na pewno to zrobię. Pamiętaj proszę, że za marką Sasulla stoi jedna osoba, która czasem jednak potrzebuje snu 😅 Dlatego miej na uwadze, że najprawdopodobniej nie będę w stanie przyspieszyć Twojego zamówienia w najbardziej popularnych okresach roku.
Czy mogę dostać fakturę?
Tak! Prowadzę legalną polską spółkę, więc przy składaniu zamówienia daj mi tylko znać, że potrzebujesz faktury i podaj mi do niej dane, a dostaniesz ją zaraz po zaksięgowaniu płatności.
Jak mogę ułatwić Ci pracę? (nie zapytał nikt nigdy 😅)
Dzięki za pytanie! Byłoby świetnie, gdyby przesłane przez Ciebie zdjęcie przedstawiało osobę z półprofilu, ponieważ to kąt, którego najczęściej używam do rysowania portretów. Moim drugim wyborem jest “en face”, czyli zdjęcie, na którym twarz osoby jest ustawiona na wprost obiektywu. Tylko żadnych zdjęć z boku (ani z tyłu), proszę 😅
Back to Top